ARTYKUŁY – FINANSE – ZARABIANIE

Artykuły – Finanse – Zarabianie

ARTYKUŁY I PUBLIKACJE O FINANSACH I ZARABIANIU

Zarabianie na Pinterest

Zarabianie na Pinterest

Zarabianie na Pinterest Czy możliwe jest zarabianie na Pinterest? Jak czerpać zyski z tego popularnego portalu społecznościowego? Sprawdźmy wszystkie możliwości. Chociaż Internet daje spore możliwości zarobienia dodatkowych pieniędzy dość niskim nakładem pracy, przez znaczną część społeczeństwa taki sposób zarobkowania pozostał nieodkryty. Jeżeli już się o nim wspomina, jednym z najczęściej wymienianych sposobów na zarobek w… Czytaj dalej »

Pomysł na biznes z małym kapitałem

Pomysł na biznes z małym kapitałem

Pomysł na biznes z małym kapitałem Pomysł na biznes z małym kapitałem – w co zainwestować mając niski wkład na początek działalności? Sprawdźmy najlepsze pomysły na biznes z niewielkimi środkami finansowymi. Mały kapitał oraz brak środków, to najczęstsze przyczyny porzucania marzeń o własnym biznesie. W internecie istnieje jednak wiele możliwości na zarabianie pieniędzy i tworzenie… Czytaj dalej »

Jak zarabiać na swoim hobby

Jak zarabiać na swoim hobby

Jak zarabiać na swoim hobby Jak zarabiać na swoim hobby – wiele osób zastanawia się nad tą kwestią. Czerpanie dochodu na czymś co uwielbiamy robić, to marzenie wielu z nas. Większość jednak myśli, że na swojej pasji nie da się zarobić, a na hobby tracimy wyłącznie czas i pieniądze. Jeśli chcesz zarabiać na swoim hobby,… Czytaj dalej »

Jak i kiedy inwestować w złoto

Jak i kiedy inwestować w złoto

Jak i kiedy inwestować w złoto Czy jesteś jedną z tych osób, która zastanawia się – jak i kiedy inwestować w złoto? Jeżeli tak, ten artykuł jest dla Ciebie. Złoto odcisnęło piętno na naszej cywilizacji. Przez wieki stało się symbolem prestiżu, władzy i bogactwa. System złotej waluty był pierwszym systemem walutowym, w którym odpowiednia waga… Czytaj dalej »

Płatne ankiety internetowe

Płatne ankiety internetowe

Płatne ankiety internetowe Czy płatne ankiety internetowe są dobrym sposobem na zarabianie w sieci? Jak najbardziej! Czy dzięki nim staniesz się milionerem? Absolutnie nie! Wypełnianie ankiet online to świetny sposób, ale na dodatkowy dochód. Taka działalność nie zastąpi przychodów z pracy etatowej. Jednak na pewno może być doskonałym uzupełnieniem budżetu domowego. Tym bardziej, że taka… Czytaj dalej »

Zarabianie na reklamach

Zarabianie na reklamach

Zarabianie na reklamach Czy zarabianie na reklamach jest rzeczywiście możliwe? Ile można spieniężyć za oglądanie reklam? Jak zacząć taką pracę? Gdzie można znaleźć sprawdzone i płacące buxy? Odpowiadamy na te pytania. Zarabianie na reklamach – podstawowe informacje Na początku porzućmy wszelkie nadzieje – dzięki klikaniu w reklamy, nie staniemy się milionerami. 😉 Mało tego, takie… Czytaj dalej »

Zarabianie na ankietach

Zarabianie na ankietach

Zarabianie na ankietach Wypełnianie ankiet za pieniądze – temat stary, niemalże jak Internet. Czy rzeczywiście możliwe jest zarabianie na ankietach? Ile można spieniężyć? Gdzie szukać sprawdzonych paneli badawczych? Na te, oraz inne kluczowe pytania dotyczące tego zagadnienia – postaramy się odpowiedzieć w tym artykule. Zarabianie na ankietach – podstawowe informacje Na początek, od razu rozwiejmy… Czytaj dalej »

Jak nauczyć dziecko zarządzać kieszonkowym

Jak nauczyć dziecko zarządzać kieszonkowym

Jak nauczyć dziecko zarządzać kieszonkowym Zastanawiasz się, jak nauczyć dziecko zarządzać kieszonkowym? Sprawdźmy kilka praktycznych porad. Badania wykazały, że im wcześniej nauczymy dziecko zasad racjonalnego gospodarowania pieniędzmi, tym lepiej będzie sobie radzić finansowo w dorosłym życiu. Cenne umiejętności możemy kształtować już nawet u maluchów w wieku około 5 lat. Dawanie dziecku kieszonkowego ma ogromną wartość,… Czytaj dalej »

Teoria SMART w motywacji

Teoria SMART w motywacji

Teoria SMART w motywacji Skuteczne podejście do motywowania wiąże się z koniecznością angażowania pracowników do współuczestnictwa w w budowaniu oraz realizacji celów przedsiębiorstwa. W ten sposób, zarząd zyska pewność, że przedstawione podwładnym cele firmy zostaną przez nich łatwiej zaakceptowane. Każda profesjonalna organizacja powinna dbać o pozytywne relacje między pracownikami a kierownictwem. Te dwie grupy muszą… Czytaj dalej »

Czy założenie IKE w wieku 60 lat ma sens

Czy założenie IKE w wieku 60 lat ma sens

Czy założenie IKE w wieku 60 lat ma sens Większość z nas w wieku 60 i więcej lat albo za chwilę przejdzie na emeryturę, albo już z niej korzysta. Wydaje się, że w tym wieku interesowanie się instrumentami finansowymi, które mogą podnieść jakość życia po zakończeniu kariery, nie ma już sensu. Indywidualne Konto Emerytalne budzi… Czytaj dalej »