ARTYKUŁY – FINANSE – ZARABIANIE

Artykuły – Finanse – Zarabianie

ARTYKUŁY I PUBLIKACJE O FINANSACH I ZARABIANIU

Jak zarabiać na swoim hobby

Jak zarabiać na swoim hobby

Jak zarabiać na swoim hobby Jak zarabiać na swoim hobby – wiele osób zastanawia się nad tą kwestią. Czerpanie dochodu na czymś co uwielbiamy robić, to marzenie wielu z nas. Większość jednak myśli, że na swojej pasji nie da się zarobić, a na hobby tracimy wyłącznie czas i pieniądze. Jeśli chcemy zarabiać na swoim hobby,… Czytaj dalej »

0 komentarzy
Jak i kiedy inwestować w złoto

Jak i kiedy inwestować w złoto

Jak i kiedy inwestować w złoto Czy jesteś jedną z tych osób, która zastanawia się – jak i kiedy inwestować w złoto? Jeżeli tak, ten artykuł jest dla Ciebie. Złoto odcisnęło piętno na naszej cywilizacji. Przez wieki stało się symbolem prestiżu, władzy i bogactwa. System złotej waluty był pierwszym systemem walutowym, w którym odpowiednia waga… Czytaj dalej »

0 komentarzy
Zarabianie na reklamach

Zarabianie na reklamach

Zarabianie na reklamach Czy na klikaniu w płatne reklamy można zarobić? Ile można spieniężyć za oglądanie reklam? Gdzie można znaleźć sprawdzone i płacące buxy? Na te kwestie postaramy się odpowiedzieć w tym artykule. Zarabianie na reklamach – podstawowe informacje Na początku porzućmy wszelkie nadzieje – dzięki klikaniu w reklamy, nie staniemy się milionerami. 😉 Mało… Czytaj dalej »

0 komentarzy
Zarabianie na ankietach

Zarabianie na ankietach

Zarabianie na ankietach – czy rzeczywiście możliwe? Wypełnianie ankiet za pieniądze – temat stary, niemalże jak Internet. Czy możliwe jest zarabianie w taki sposób? Ile można spieniężyć? Gdzie szukać sprawdzonych paneli badawczych? Na te, oraz inne kluczowe pytania dotyczące tego zagadnienia – postaramy się odpowiedzieć w tym artykule. Zarabianie na ankietach – podstawowe informacje Na… Czytaj dalej »

0 komentarzy
Jak nauczyć dziecko zarządzać kieszonkowym

Jak nauczyć dziecko zarządzać kieszonkowym

Jak nauczyć dziecko zarządzać kieszonkowym Badania wykazały, że im wcześniej nauczymy dziecko zasad racjonalnego gospodarowania pieniędzmi, tym lepiej będzie sobie radzić finansowo w dorosłym życiu. Cenne umiejętności możemy kształtować już nawet u maluchów w wieku około 5 lat. Dawanie dziecku kieszonkowego ma ogromną wartość, pod warunkiem, że będzie ono połączone z nauką zarządzania pieniędzmi. Wiele… Czytaj dalej »

0 komentarzy
Teoria SMART w motywacji

Teoria SMART w motywacji

Teoria SMART w motywacji Skuteczne podejście do motywowania wiąże się z koniecznością angażowania pracowników do współuczestnictwa w w budowaniu oraz realizacji celów przedsiębiorstwa. W ten sposób, zarząd zyska pewność, że przedstawione podwładnym cele firmy zostaną przez nich łatwiej zaakceptowane. Każda profesjonalna organizacja powinna dbać o pozytywne relacje między pracownikami a kierownictwem. Te dwie grupy muszą… Czytaj dalej »

0 komentarzy
Czy założenie IKE w wieku 60 lat ma sens

Czy założenie IKE w wieku 60 lat ma sens

Czy założenie IKE w wieku 60 lat ma sens Większość z nas w wieku 60 i więcej lat albo za chwilę przejdzie na emeryturę, albo już z niej korzysta. Wydaje się, że w tym wieku interesowanie się instrumentami finansowymi, które mogą podnieść jakość życia po zakończeniu kariery, nie ma już sensu. Indywidualne Konto Emerytalne budzi… Czytaj dalej »

0 komentarzy